Villamos projektmérnök - fejlesztési terület

2021-09-17 | 6144baf913a66

Magabiztosan kommunikálsz külföldi vevőkkel? Villamos fejlesztő területen szereztél tapasztalatokat és szívesen fejlődnél tovább projektvezetőként? Inspiráló munkakörnyezetben dolgoznál?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK - FEJLESZTÉSI TERÜLET

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kísérleti fejlesztési projektek teljes körű irányítása
  • Beérkező műszaki igények feltérképezése, az új termékekkel kapcsolatos követelmények összegzése
  • A kísérleti prototípus minták elkészítésének a koordinálása.
  • A megvalósíthatóság, a kockázat, a selejt képződés kiértékelése a technológus mérnökökkel a legjobb konstrukció elérése érdekében
  • Gyártási specifikáció készítése, alkatrész tervrajzokat készíttetése, ellenőrzése, és hagy jóváhagyása
  • Árkalkulációhoz analízis készítése
  • Laborbemérések elvégeztetése alkatrészeken, félkész- és kész kísérleti prototípusokon
  • FMEA-k készítésében való részvétel
  • Projekt dokumentáció

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, fizikus)
  • Legalább 2-4 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • FMEA és D-FMEA ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Munkatársakkal való intenzív együttműködés
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Menedzsment
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára