Műszakvezető

2021-09-15 | 6141e5579b64b

Szeretnéd több éves műszakvezetői tapasztalatodat kamatoztatni? Jó a kommunikációs és szervező készséges és nem okoz gondot a napi gyártási, termelési folyamatok koordinálása? Szívesen vennél részt mind a munkaszervezés, mind pedig a termelés optimalizálásban?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

MŰSZAKVEZŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkatársak felvételének, beilleszkedésének segítése szakmai irányításuk, motiválásuk
  • Létszám nyilvántartás kezelése
  • Erőforrás kihasználás optimalizálása, önálló döntéshozatal a munkaszervezésnél
  • A cég gyártási folyamatainak támogatása
  • Felelősség vállalása a vevői igények, megrendelések megfelelő időben és minőségben való gyártási teljesítésében
  • Napi gyártás átvétele és indítása, termelési folyamatok ellenőrzése koordinálása, folyamatos termelés biztosítása
  • A gyártási folyamat szabálytalanságainak felderítése és megfelelő korrekciós intézkedések meghatározása
  • Újítások elősegítése, támogatása
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Technikusi végzettség (villamos- vagy gépipari)
  • Több éves műszakvezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny, de nem feltétel:

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Technikus
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú műszaki
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Heves
Ágazat
  • Termelés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina