Gyártási minőségügyi mérnök

2021-09-04 | 61331e3ed501f

Termelésben dolgozol minőségbiztosítási mérnöként? Szeretnél fejlődni a szakterületeden? Alig várod, hogy egy professzionális csapat tagja légy? Jó munkahelyi légkörben szeretnéd folytatni a karrieredet, ahol Te igényeid vannak fókuszban?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

GYÁRTÁSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Brosod megyébe.

A leendő munkatársak feladatai:

  • Biztosítja a folyamat ellenőrzési terv betartását – Irányítja a folyamatos fejlesztéseket a gyártósorokon Kezeli a minőségi problémák okának elemzését és a megoldását.
  • Megtervezi és követi a javító és megelőző intézkedéseket és biztosítja azok teljesítését.
  • Kivizsgálja a vevői reklamációkat, követi a 8D módszert, véghez visz minden szükséges intézkedést
  • A gyártott termékek szakértője – Kidolgozza és karbantartja a minőségügyi dokumentumokat Összegyűjti a termékek minőségi információit és visszajelzést ad róluk az érintett részlegeknek
  • A gyártás leállításának joga, felelős a minőségi problémák felismeréséért és az azok megoldását célzó javaslatokért
  • Hierarchikusan és funkcionálisan vezeti a csapatot az SPS/SIM és a gyári ciklusok szabályai szerint.
  • Szervezi a munkát, célokat tűz ki, irányítja a csapatot, kommunikál, motivál, felméri a képzési igényeket
  • Betartja az EHS szabályokat, fejlesztő javaslatokat tesz Maximálisan betartja és követi a vállalat biztonsági, egészség- és környezetvédelmi szabályait.
  • Közreműködik a környezetvédelemben a vállalat tevékenysége során és fejleszti az 5S-t.

A leendő munkatársakkal szembeni elvárások:

  • Gépészmérnöki felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat termelési quality területen
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Csapat munkára alkalmasság

Munkavégzés helye: Brosod megye

Jelentkezés:  info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára