Pályakezdő minőségbiztosítási mérnök

2021-07-19 | 60f53f6050319

Kezdő gépészmérnökként keresed a helyed? Érdekesnek találod a minőségbiztosítási mérnöki területet? Szeretnél tanulni, fejlődni szakmai tréningeken? Szívesen dolgozol egy hatékony, inspiráló, közegben?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

PÁLYAKEZDŐ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Szabványtermékeket érintő projektek, változások, termék bemintázások (PPAP), koordinálása nyomon követése
  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Részvétel a vevői és a vállalat belső auditjain, azok szakmai támogatása
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel (APQP, FMEA). A vevői elvárások betartatása.
  • Termék és folyamataudit tevékenység támogatása, termékauditorok munkájának koordinálása és felügyelete
  • Élettartam vizsgálatok koordinálása, kapcsolattartás a vállalat külföldi fejlesztési osztályával
  • A belső minőségi KPI mutatók figyelése, elemzése. A felmerült minőségügyi problémák követése, minőségjavító intézkedések koordinálása, minőségügyi jelentések készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai vagy gépészmérnöki vagy anyagmérnöki végzettség)
  • Minimum 1-2 éves minőségbiztosítási tapasztalat előny
  • Kezdőként a minőségbiztosítási eszközök megtanulása, alkalmazása
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tanulásra, fejlődésre való igény
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Önálló és együttműködő munkastílus
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, anyagmérnök
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Minőségbiztosítás
  • Pályakezdő
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára