IT portal expert

2021-07-14 | 60eed0d8da335

Tapasztalt vagy IT portálok frontend fejlesztésében? Szeretnél részt venni folyamatok automatizálásban és menedzselésében? Analitkusan gondolkodsz és kimagasló problémamegoldó készséggel rendelkezel? Szeretnél egy sikeres nemzetközi cégnél dolgozni?

 Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

IT PORTAL EXPERT

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • IT portál felhasználói felületének tervezése, kezelése
  • A cégcsoport szintű IT szolgáltatások és meglevő munkafolyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Az IT portállal kapcsolatos elvárások és igények elemzése, értékelése és priorizálása
  • A IT portál működésének biztosítása, tesztek menedzselése, dokumentációk készítése, 2nd/3rd level support nyújtása
  • Keresztfunkcionális csapattal való együttműködés

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • (Gazdaság) informatikaii felsőfokú végzettség
  • Portáltechnológiákkal szerzett tapasztalat pl.: BMC Helix Digital Workplace, ServiceNow
  • Folyamatautomatizálásban szerzett tapasztalat (munkafolyamatok fejlesztése, kezelése)
  • Analitikus gondolkodásmód, erős problémamegoldó és diagnosztikai képesség

Amit partnerünk nyújt:

  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli és magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál
  • Nemzetközi projektekben való részvétel és külföldi megbízás
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzési programok és nyelvtanfolyamok
  • Versenyképes fizetés és teljesítmény bónusz
  • Cafeteria választható elemekkel
  • Otthoni munkavégzés
  • Iskolakezdési támogatás

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, informatikus mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien
  • Molitorisz Gábor