Production cost engineer

2021-06-18 | 60cc40e98efe4

Van tapasztalatod az értékáramlás koordinálásában és Szeretnél egy hatékony, motiváló közegben dolgozni és fejlődni? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

PRODUCTION COST ENGINEER

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A teljes termelési értékáramlás irányítása, a nyersanyagtól a szállításig
  • Aktív részvétel és koordinálás a rövid- és hosszútávú üzleti tervezésben
  • Cél- és alkatrészköltségek figyelése és kiszámítása, keresztfunkcionális felülvizsgálatok vezetése
  • Célköltségszámítási tevékenységek koordinálása és támogatása az új projekteknél
  • Hozzájárulás a költségcsökkentési intézkedésekhez és beszerzési javaslatokhoz
  • Kapcsolattartás a kontrolling-, logisztikai- és fejlesztési részleggel
  • Integrált pénzügyi rendszerek használata (SAP és saját fejlesztésű tervezési eszközök)

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Mérnöki vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat termelési környezetben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Erős analitikus készség, precizitás, jó számolási készség
  • Önálló és megoldásorientált szemlélet
  • Műszaki háttér és az üzleti felelősségvállalás iránti szenvedély

Előny, de nem feltétel:

  • Kontrolling feladatokban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Projektmenedzsment ismeretek

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, controlling
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügy-számvitel
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Controlling
  • Pénzügy
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor