Szenior Értékesítési koordinátor

2021-05-07 | 609521339ea30

Faipari területen műszakilag kompetens vagy és szeretnél értékesítési területen dolgozni? Szeretsz önálló projektekben bizonyítani? Kivalóan kommunikálsz angolul? Fejlődni szeretnél sales területen? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk a

SZENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Főbb feladatok:

  • Értékesítési és marketing tevékenység Magyarországon, Kelet - Európában
  • Folyamatok műszaki fejlesztése az ügyfelek számára, próba gyártások leszervezése a vevővel - műszaki ügyfélszolgálat képviselete
  • Meglévő ügyfelek támogatása
  • Új ügyfelek megszerzése, piackutatási feladatok koordinálása, tárgyalás az árakról és a feltételekről
  • Új fejlesztések bevezetése a piacra
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (lehetőleg faipari), kereskedelmi gyakorlat vagy legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat fafeldolgozó iparban, ragasztóiparban vagy kutatóintézetben
  • Magas vevői és értékesítési orientáció
  • Magabiztos PC ismeretek (MS-Office, ERP rendszerek)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felsőfok angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és hajlandóság az utazásra

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

EASTJOB - A siker Önre vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, anyagmérnök
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Értékesítés
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára