Teszt technikus

2021-04-13 | 6075697592689

Technikusi végzettséggel rendelkezel és szeretnél részt venni egy nemzetközi vállalat tesztelési folyamataiban? Szívesen fejlődsz és tanulsz új technikákat?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

TESZT TECHNIKUS

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elektromos és mechanikus tesztek, mérések elvégzése
  • Minták előkészítése az élettartam tesztekhez
  • Teszt eredmények dokumentálása, riportok készítése
  • Tesztberendezések kezelése, karbantartásuk nyomon követése
  • Tesztmérnökök munkájának támogatása
  • Tesztlabor rendben tartása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Gépész vagy elektrotechnikai technikus
  • Erős szakmai ismeretek
  • Strukturált és eredményközpontú munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság, jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Technikus
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú műszaki
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Gyártás
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina