Minőségügyi mérnök

2021-04-12 | 60744d7c29eb3

Dolgoztál már autóiparban minőségirányítás területén? Magabiztos, határozott a fellépésed és nem okoz gondot a vevőkkel, munkatársakkal való kapcsolattartás? Szívesen vennél részt új termékek bevezetésében?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Az autóipari termékeket érintő projektek, változások, termék bemintázások (PPAP), koordinálása nyomon követése
  • Kapcsolattartás az autóipari vevőkkel, vevői kapcsolattartókkal
  • Részvétel a vevői és a vállalat belső auditjain (vevői, IATF 16949 stb.), azok szakmai támogatása
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel (APQP, FMEA). A vevői elvárások betartatása.
  • Termék és folyamataudit tevékenység támogatása illetve termék auditorok munkájának koordinálása és felügyelete
  • Élettartam vizsgálatok koordinálása, kapcsolattartás a vállalat külföldi fejlesztési osztályával
  • A belső minőségi KPI mutatók figyelése, elemzése. A felmerült minőségügyi problémák követése, minőségjavító intézkedések koordinálása, minőségügyi jelentések készítése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Minőségirányítási területen, autóipari cégnél szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Vevőközpontúság, fejlett minőségtudat,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Problémamegoldó készség, komplex gondolkodásmód;
  • Magabiztos, határozott fellépés

Előny, de nem feltétel:

  • Pneumatikai termékekkel kapcsolatos tapasztalat;
  • Belső auditori végzettség IATF 16949 illetve VDA 6.3 rendszerekre;
  • Német nyelv középfokú ismerete;
  • Minőségirányítással kapcsolatos szaktanfolyam: FMEA, Six Sigma, SPC, MSA, 8D, PPAP;
  • Termék tisztasági vizsgálatokban való jártasság (VDA 19)

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára