Ipari mérnök

2021-03-19 | 6054b0fa997ea

Lételemed a tervezés és optimalizálás? Tapasztalt ipari mérnök vagy, aki új kihívásokat keres? Kipróbálnád magad más országban is külföldi kiküldetés esetén?

Ha a válaszod igen, jelentkezz hozzánk

IPARI MÉRNÖK

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Új gyártósorok és tervezett gépátalakítások, kapacitásnövelés tervezése, költségkalkuláció készítés
  • Részvétel a beszállító kiválasztási folyamatban, beszállítói tervegyeztetések, és tervek jóváhagyása.
  • Új gyártósorok és gépátalakítások időterveinek betartása
  • Áttelepítések, gyártósor / gépek mozgatásának megtervezése, koordinálása
  • Termékfejlesztés támogatása
  • Layout, leveling, milkrun, supermarket, termelési nyomon követési és Andon rendszer tervezése
  • Részvétel az üzleti terv elkészítésében
  • Kapcsolattartás külsős cégekkel, műszaki javaslatok egyeztetése
  • Szerelősorok optimalizálása
  • MTM analízis elvégzése
  • Folyamatmérnök kollégák szakmai támogatása
  • Aktív részvétel FMEA, Contol Plan kidolgozásában
  • Termelési terület költségeinek folyamatos csökkentése (RPP tevékenység)
  • Változáskezelés

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szakmai tapasztalat: min. 5 év
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret: MS Office, AUTOCAD
  • 3D tervezési ismeret előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Külföldi munkavégzésre / kiküldetésre való hajlandóság

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor