Kontroller

2021-03-19 | 6054847b0ed2a

Kisujjadban vannak az excel függvények és szívesen készítesz riportokat? Pontosan, precízen végzed a munkádat és analitikusan gondolkodsz? Nem ijedsz meg a havi és éves zárásoktól, valamint részt vennél éves és negyedéves tervek készítésében?

Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz

KONTROLLER

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Termékkalkulációk (elő- és utó-) készítése, frissítése
  • SAP termelési folyamatok frissítése
  • Részvétel éves, negyedéves tervek készítésében
  • Részvétel a havi és éves zárások előkészítésében és végrehajtásában
  • Rendszeres és eseti jellegű beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol gyakorlati aktív nyelvtudás, B1 szint
  • Excel magas szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Pontosság, önállóság
  • Rugalmasság

Előny, de nem feltétel:

  • SAP ismerete
  • Német és/vagy francia nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett kontroller/gazdasági tapasztalat

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, controlling
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügy-számvitel
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Alapfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Controlling
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina