Építőipari műszakvezető

2021-03-17 | 6051b2a8736a0

Jártas vagy mélyépítésben, útépítésben és/vagy nagy volumenű földmunkák végzésében? Könnyen megtalálod a közös hangot a fizikai dolgozókkal és szívesen töltenél be vezetői szerepet?

Ha a válaszod igen, jelentkezz hozzánk

MŰSZAKVEZETŐ

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Munkavédelmi utasítások betartása és betartatása
  • Fizikai dolgozók munkaidejének beosztása és koordinálása
  • Munkafeladatok szakmai ellenőrzése terepen
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Középfokú (építőipari) végzettség
  • Tapasztalat mélyépítésben, útépítésben és/vagy nagy volumenű földmunkák végzésében
  • Határozott, energikus hozzáállás
  • Fizikai dolgozókat motiválni tudó vezetői készség
  • Tulajdonosi szemlélet

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Technikus
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú egyéb
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Építőipar
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina