Beszerző

2021-01-31 | 6016e7e563cb8

Magabiztosan beszélsz angolul és dolgoztál már beszerzőként multinacionális környezetben? Szeretnél hozzájárulni munkáddal egy stabil vállalat sikereihez?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

BESZERZŐ

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, dinamikusan fejlődő partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszállítói oldal koordinálása a logisztikán, kapcsolattartás a beszállítóval és a központi beszerzéssel
  • Anyagbeszerzés biztosítása a zavartalan, folyamatos termeléshez
  • Szállítmányok nyomon követése, raktárra vételezés ellenőrzése
  • Késedelmes beszállítások ellenőrzése, intézkedés a beszállítók felé, eseti fuvarok szervezése
  • Készletkontrolling: raktár készletszint ellenőrzése, az előírt készletszint betartása
  • Projektben való részvétel új projektek vagy széria változások esetén
  • Anyagellátás nyomon követése, SAP-s szállítási tervek és szerelési tervek alapján
  • Leltárban való aktív részvétel
  • Új logisztikai beszerzési folyamatok bevezetése
  • Üzletág specifikus folyamatok kialakítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség (gazdasági vagy műszaki szakirányon)
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Beszerzés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor