Beszerzési projektvezető

2020-07-01 | 5eaedf2934c3e

Feladatok:

Központi beszerzés képviselete Projekt Team munkában az üzleti terület és a gyár felé, felelősségvállalás a költségek, a minőség, illetve a beszerzendő anyagok határidejét tekintve.

  • Változási folyamatok koordinációja egészen a széria gyártás élettartama során
  • Technikai megállapodás a beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
  • Projektek fejlesztése a beszerzési stratégia kialakításával
  • Alternatív megoldások költségcsökkentésre (RPP projektek koordinálása)
  • Beszerzési szervezetben való koordinációs feladatok ellátása
  • Globális projektben való részvétel

Elvárások:

  • Mérnöki és/vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Stratégiai beszerzésben és projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Rendkívül jó szervezőkészség

Amit partnercégünk nyújt:

  • Ingyenes tréningek
  • Béren kívüli juttatás, teljesítményalapú bónusz
  • Szociális juttatások
  • Széleskörű sportolási lehetőségek
  • Dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye: Heves megye

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Beszerzés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor