Sorvezető

2020-10-22 | 5e2b558b0a803

Középfokú végzettséggel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel? Szívesen irányítanád emberek munkáját és vállalnál felelősséget az általuk gyártott termékekért?

Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz hozzánk

SORVEZETŐ

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kezdetben a gyártósor megismerése és működésének elsajátítása
  • A megfelelő szakmai ismeretek megszerzése után:
    • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása
    • Akár 6-15 fős csapat felelősségteljes irányítása
    • Termelési folyamatok napi szervezése, kontrollálása
    • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, mennyiségéért
    • Minőségi szabványok és határidők betartása, betartatása
    • A gyártási igények figyelemmel tartása
    • Gyári folyamatok, előírások betartása, betartatása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Középfokú végzettség (érettségi és műszaki szakirányú végzettség előnyt jelentenek)
  • Több műszak vállalása
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs képesség és emberismeret

Előnyt jelent:

  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat sorozatgyártásban
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Mit nyújt számodra Megbízónk?

  • Karrierépítési és gyors előrelépési lehetőség
  • Szakmai képzéseken és vezetői tréningeken való részvétel
  • Komplex munkafolyamatokba való betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes bérezés
  • Modern gyári környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Eastjob - A siker Önre vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakmunkás
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Gyártás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Linzenbold Dorisz