Összeszerelő modern ipari területre

2020-10-22 | 5e2b544aa5c5f

Dolgoztál már sorozatgyártásban és jó a kézügyességed? Szívesen ismernél meg modern technológiákat? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióba:

ÖSSZESZERELŐ MODERN IPARI TERÜLETRE

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Termékek szerelése a legkorszerűbb technológiák felhasználásával
  • Folyamatfejlesztés támogatása
  • Gépkiszolgálás
  • Termékek ellenőrzése és csomagolása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Sorozatgyártási tapasztalat
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kézügyesség és precizitás
  • Több műszak vállalása
  • Előnyt jelent: műszaki szakirányú végzettség

Mit nyújt számodra Megbízónk?

  • Versenyképes bérezés
  • Modern gyári környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Eastjob - A siker Önre vár!

Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Fizikai
  • Gyártás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Linzenbold Dorisz