Gyártástámogató mérnök

2019-12-14 | 5df4b756b94d0

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

A munkatárs feladatai:

  • Fejlesztési projektek, költségcsökkentés tervek
  • A sorozatgyártás támogatása és fejlesztése
  • Alapvető karbantartási feladatok elvégzése gyártási területen
  • Termelési meetingeken való aktív részvétel
  • Hatékony és termelékeny gyártás elősegítése jól funkcionáló gyártósorok kialakításával
  • A gyártást befolyásoló veszélyek megelőzése, gyökérproblémák kiküszöbölése
  • Szériagyártás nyomon követése, új termékek fejlesztése

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Problémamegoldó módszerek ismerete és gyakorlati használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Általános IT ismeretek
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Junior álláskeresők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye

Az önéletrajzokat az nora.kis@eastjob.hu címre várjuk.

Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kis Nóra