Logisztikai asszisztens

2019-09-05 | 5d7087cd952be

Logisztikai Asszisztens

A Logisztikai asszisztens támogatja a gyárvezetőt raktározási és logisztikai feladatokban. Meggyőződik arról, hogy minden bejövő szállítmány megfelelő és pontos, előkészíti a kiszállításokat, átnézi a szállítási dokumentációt a hozzá tartozó számlákat és rakodási információkat, vezeti a nyilvántartást a kiszállítandó termékekről.

Feladataihoz tartozik még a szállítmányozó cégekkel történő együttműködés, összehangolja az áru küldését és kezeli az elektronikus szállítási fájlokat.

Elvárások:

  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • Problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Önállóan tud dolgozni
  • Koordinálás, szervezőkészség, probléma megoldó készség
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office

Feladatok:

  • Létrehoz/módosít/ellenőriz/lezár megrendeléseket
  • Ellenőrzi a bejövő számlákat a szállítólevelek alapján
  • Eladási megrendeléseket hoz létre minden számlázott tételhez
  • Heti/havi eladási jelentéseket készít
  • Együttműködik a partnerekkel mind angolul és magyarul, írásban és szóban
  • Adminisztrációs feladatokat lát el
  • EKÁER adminisztrációt végez (adatok begyűjtése, a beszállítókkal való kapcsolattartás)
  • Együttműködik a különböző osztályokkal, legfőképp a termeléssel és az értékesítéssel

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkavégzés helye
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg
Ágazat
  • Logisztika
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea