C# Senior Developer

2019-02-09 | 5c5edb896f500

IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe miskolci munkavégzéssel:

C#  Senior Developer

Feladat:

  • Az ügyféllel és a fejlesztőcsapattal való kapcsolattartás
  • Az új követelmények tervezése és implementálása
  • A csapat szakmai vezetése

Saját csapatán belül az új kolléga felelőssége lesz az ALM Environment projekt operatív feladatainak ellátása, mint architect. Az ALM Environment projekt magába foglalja a Siemens IT belső tool-jait és szolgáltatásait, például a SonarQube-ot, az Artifactoryt, vagy a TFS kliens oldali tool-ok fejlesztéseit.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, és csapatmunka
  • Minimum 5 év tapasztala C# technológiákkal
  • Tapasztalat  Build technológiák területén (continouos integration és continouos delivery)
  • TFS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Napi szintű idegennyelv használat
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye: Miskolc

A pályázó önéletrajza Eastjob Személyzeti Tanácsadó Bt.-hez történő benyújtásával/megküldésével az EU 2016/679. sz. Általános Adatvédelmi rendeletének (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy a Társaság az önéletrajzban és motivációs levélben szereplő személyes adatokat – kizárólag munkaerő közvetítés céljából – kezelje, továbbá kijelenti, hogy a Társaság weboldalán található Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató vonatkozó részét megismerte, a benne foglaltakat megértette és tartalmát tudomásul vette.
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea