IT gyakornok

2019-03-12 | 5c4027a766f24

IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe budapesti munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Második szintű támogató csapat segítése, aktív részvétel a munkában.

Elvárások:

  • AKTÍV hallgatói  vagy tanulói jogviszony
  • Microsoft kliens operációs rendszerek felhasználóinál mélyebb szintű ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Hardware alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Nyitottság új dolgok tanulására

Előny:

  • Windows Server operációs rendszerek ismerete
  • Active Directory alapismeretek
  • Excel haladó szintű kezelése
  • PowerShell alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben

A pályázó önéletrajza Eastjob Személyzeti Tanácsadó Bt.-hez történő benyújtásával/megküldésével az EU 2016/679. sz. Általános Adatvédelmi rendeletének (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy a Társaság az önéletrajzban és motivációs levélben szereplő személyes adatokat – kizárólag munkaerő közvetítés céljából – kezelje, továbbá kijelenti, hogy a Társaság weboldalán található Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató vonatkozó részét megismerte, a benne foglaltakat megértette és tartalmát tudomásul vette.

Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Budapest
Ágazat
  • IT
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea