SINUMERIK HMI C++ fejlesztő gyakornok

2018-10-08 | 5bbb99f329b01

IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés C++-ban
  • A fejlesztő csapat munkáját segítő toolok fejlesztése, karbantartása
  • Tesztautomaták készítésének támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikus, villamosmérnök, vagy egyéb releváns szakon
  • C++ fejlesztői tapasztalat vagy saját projektek
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Gyors, analitikus és kreatív gondolkodás, proaktív hozzáállás
  • Heti 20-30 óra vállalása

Előny:

  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

A pályázó önéletrajza Eastjob Személyzeti Tanácsadó Bt.-hez történő benyújtásával/megküldésével az EU 2016/679. sz. Általános Adatvédelmi rendeletének (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy a Társaság az önéletrajzban és motivációs levélben szereplő személyes adatokat – kizárólag munkaerő közvetítés céljából – kezelje, továbbá kijelenti, hogy a Társaság weboldalán található Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató vonatkozó részét megismerte, a benne foglaltakat megértette és tartalmát tudomásul vette.
Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Gimnáziumi érettségi
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Alapfok
  • Német; Alapfok
Munkavégzés helye
  • Budapest
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea