HR munkatárs

2018-10-03 | 5bb43d8fea13c

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A szervezet támogatása HR oldalról,
  •  Adminisztratív feladatok ellátása (új munkavállalók beléptetése, munkavállalók személyi ügyeinek kezelése, kiléptetés),
  • Riportok, statisztikák készítése,
  • Munkaügyi adminisztráció és bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Kimutatások, prezentációk készítése
  • Egyes területek vezetőinek, munkájának támogatása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat más részlegeivel,
  • HR adatbázisok folyamatos frissítése, naprakészen tartása,
  • HR folyamatok támogatása,
  • Közvetítés a menedzserek és a munkavállalók között,
  • HR adatbázis folyamatos frissítése,
  • Ügyfelekkel való hatékony kommunikáció.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás, szóban, írásban egyaránt,
  • 1-2 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Munkajogi alapismeretek előny,
  • Multinacionális környezetben szerzett legalább fél éves tapasztalat,
  • Csapatmunkára való készség,
  • Ügyfélorientált hozzáállás,
  • Kiváló analitikus készség,
  • Magabiztos, felhasználó szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel ismeretek),
  • Határozott fellépés,
  • Önálló, megbízható munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Borsod megye

A pályázó önéletrajza Eastjob Személyzeti Tanácsadó Bt.-hez történő benyújtásával/megküldésével az EU 2016/679. sz. Általános Adatvédelmi rendeletének (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy a Társaság az önéletrajzban és motivációs levélben szereplő személyes adatokat – kizárólag munkaerő közvetítés céljából – kezelje, továbbá kijelenti, hogy a Társaság weboldalán található Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató vonatkozó részét megismerte, a benne foglaltakat megértette és tartalmát tudomásul vette.
Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • HR
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina