DevOps, branchmaster

2018-09-20 | 5b1fb1340b6b1

IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Integrációs folyamat felügyelete és támogatása
  • Build teszt és release automatizált folyamatainak felügyelete
  • TFS build process és build definíciók karbantartása
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal, megbeszéléseken részvétel

Elvárások:

  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • szoftverfejlesztési tapasztalat
  • alap programozási ismeretek
  • támogatói szemlélet
  • precizitás
  • felelősségtudatosság
  • minőségtudatosság

Előny:

  • Integrátori tapasztalat
  • TFS ismerete
  • git ismeret
  • PowerShell és Batch Script ismeret
  • angol nyelvismeret
  • Virtualizációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Munkavégzés helye: Budapest

Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Budapest
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea