Alkalmazás üzemeltető, KM

2019-03-12 | 5a9cf355c5b9a

IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe budapesti munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Szoftver konfigurációkezelő rendszer üzemeltetése
  • Az alkalmazott eszközök és adatbázisok adminisztrálása
  • Szoftverkonfiguráció kezelő rendszerekhez kapcsolódó toolok fejlesztése, támogatása
  • Kapcsolattartás a német kollégákkal

Elvárások:

  • Szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Scriptelési ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás (minimum középfokú)
  • Informatikai felsőfokú végzettség vagy több éves informatikai munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés, gyors felfogóképesség, ügyfélközpontúság
  • Windows üzemeltetési ismeretek

Előny:

  • Linux szerver tapasztalat
  • ClearCase ismeretek
  • Felsőfokú angol/német nyelvtudás
  • Team Foundation Server ismeretek
  • SW buildelési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség idegen nyelven

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

A pályázó önéletrajza Eastjob Személyzeti Tanácsadó Bt.-hez történő benyújtásával/megküldésével az EU 2016/679. sz. Általános Adatvédelmi rendeletének (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy a Társaság az önéletrajzban és motivációs levélben szereplő személyes adatokat – kizárólag munkaerő közvetítés céljából – kezelje, továbbá kijelenti, hogy a Társaság weboldalán található Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató vonatkozó részét megismerte, a benne foglaltakat megértette és tartalmát tudomásul vette.
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, informatikus mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Budapest
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea