Vámügyintéző

2018-01-12 | 5a589f337c7c5

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

VÁMÜGYINTÉZŐ

A munkatárs feladatai:

  • felelős a napi vámkezelésekért,
  • biztosítja a bejövő és kimenő szállítmányok vámkezelését normál, illetve egyszerűsített eljárásban,
  • biztosítja a hatályos vámjogszabályoknak történő megfelelést,
  • aktívan részt vesz a logisztikai- és vámprojektekben,
  • kapcsolatot tart a beszállítókkal, szállítmányozókkal, vevőkkel és a helyi vámhatósággal,
  • közreműködik a vámellenőrzések során, előkészíti a vámauditokat,
  • közreműködik a környezetvédelmi termékdíjjal kapcsolatos ügyintézésben,
  • statisztikai adatszolgáltatást végez.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • minimum középfokú végzettség érettségivel és vámügyintézői képesítés,
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat multinacionális környezetben,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • vámszoftverek ismerete,
  • különleges eljárásokban szerzett tapasztalat (pl. aktív-passzív feldolgozás)
  • magas szintű elkötelezettség és kezdeményező készség,
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban előnyt jelent,
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Borsod megye

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Gimnáziumi érettségi
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Alapfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Gyártás
  • Termelés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Magera D. Hajnalka