Gyártási kontroller

2017-06-26 | 58ab408a9b8cb

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.

Ezért meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk Borsod megyébe csapatuk erősítésére kollegát az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSI KONTROLLER

Feladatok:

  • havi zárásban való hatékony részvétel, adatok begyűjtése és feldolgozása
  • éves zárásban a releváns adatok feldolgozása
  • költségallokációk ellenőrzése
  • elszámoló áras fedezetszámítás
  • varianciák kezelése
  • belső adatszolgáltatási rendszer kialakításában való részvétel
  • hetente a gyártás felé veszteségelemzés, költségcsökkentési javaslatok, heti terv-tény-fc összehasonlítások prezentálása
  • havi tény-terv-előző év-FC összehasonlítások költséghelyenként
  • FC adatok elkészítése
  • beruházás kontrolling
  • gyártási rendelések ellenőrzése
  • műveletterv adatok felülvizsgálata
  • éves gép –és munkaóradíj kalkuláció
  • gyártási kontrolling elemzések, kimutatások
  • egyéb, a vezetőség által igényelt jelentések elkészítése
  • kapcsolattartás és hatékony információ áramoltatás a gyártási mérnökséggel, gyártási vezetőkkel
  • ERP rendszer bevezetésében közreműködés
  • belső kontrolpontok felállítása
  • információ szolgáltatás a cég funkcionális területei részére igény szerint

A leendő munkatárs közvetlenül a helyi Pénzügyi /HR igazgatónak jelent.

Az álláshoz tartozó tárgyi elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség (gazdasági)
  • minimum 4 éves releváns szakmai tapasztalat, nagyrészt multinacionális gyártási környezetben
  • stabil angol nyelvtudás (szakmai, írásban és szóban)
  • MS office ismeretek (Excel, Word, Powerpoint) magas szintű ismerete

Az ideális személyiség, akit várunk:

  • kritikus gondolkodású
  • lényegre törően fogalmaz
  • ambiciózus
  • numerikus
  • kommunikatív
  • magabiztos
  • megbízható
  • csapatjátékos

Előnyt jelenthet:

  • ERP rendszer bevezetési tapasztalat
  • IFRS ismeretek

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai kihívás
  • versenyképes jövedelem
  • stabil multinacionális háttér
  • igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye: Borsod megye

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Gyártás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina
Hírek